Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mezi členy Černýho Baletu patří:

ObrazekObrazekObrazekVebrooney hrající s číslem 9.
patří k zakladatelům ČB, známý též jako Vebros, Vebřoun a nebo "Hodnej".
K jeho specialitám patří hlavně spalování gólovek, a pomalu legendární je jeho vítězný gól na 4:1 ve finále letošního Vebřoun Cupu.

ObrazekObrazekObrazekPepinho hrající s číslem 10
další ze zakladatelů ČB. Můžete o něm slýchat jako o Josem, Pe-Perdelovi a nebo "Frajírkovi". Pepinho je kapitánem ČB a je naším vzorem.

ObrazekObrazekObrazekJagrini hrající s číslem 11
i on byl u zrodu ČB, známý také jako Ráďa, Džegr, Debílek. Z lehounka začíná pokoukávat po nové jmenovce K'outy. Býval to velký rebel a kalič, ale od té doby co poznal svojí lásku Haničku je z něj učiněný beránek, je jen škoda, že tento prvek se projevil i v jeho hře. Ráďa patří mezi 'stavaře' alias stavby vedoucí, takže se stavbou sestavy nemá černý balet žádný problém.

ObrazekObrazekObrazekVashoff hrající s číslem 6
známý též jako Vašík, on je věčným začátečníkem ČB a pořád bojuje o to aby ho spoluhráči brali,držte mu tedy palce ať mu to v nové sezóně vyjde.

ObrazekObrazekObrazekRegildo hrající s číslem 3

Naše nová opora v bráně, pověstný svými zákroky a kdo by to náhodou nevěděl, oči má i vzadu.Regy a nebo jestli chcete George naskočil do letošní sezóny s opravdovým nasazením a i s jeho pomocí jsme vyhráli Vebřoun Cup.

ObrazekObrazekObrazekHamjia hrající s číslem 5
Hamy je naším čerstvým ženáčem a také bohužel prvním vážněji zraněným. Po opravdu nechutném skluzu od skříně, si rozdrtil prst na noze a sezona pro něj letos skončila

ObrazekObrazekPEPÉ hrající s číslem 8
O jeho zlatých kopačkách se vyprávějí legendy, kdo ho kdy viděl, musí nám dát za pravdu, známý také jako Zidane.

 

ObrazekObrazekObrazekProchinečki hrající s číslem 15
Miloň, Čáslavský sršáň, poslední sezónu strávil na zahraničním angažmá v Irsku a pro velký úspěch letos prodloužil smlouvu ještě na jeden rok, ale po návratu již přislíbil klubovou věrnost černýmu baletu. Miloň je spojka mezi fakulťáky a stavaři, jelikož zvládl vystudovat FTVS a nyní dokončuje i stavbu svého rodinného domu v Čáslavi, nic platno zahraniční angažmá je zahraniční angažmá! Snad jen jedna připomínka: Ty závěrečný míč v nohejbale MILOŇI! ! !

ObrazekObrazekObrazekDRogBY hrající s číslem 7
přezdívaný DRBič ( alias Doctror Bič ) rovněž z líhně absolventů FTVS, jakožto specialista na lehkou atletiku se stará o kondiční přípravu všech našich hráčů, ovšem s rozdílnými úspěchy! Je náročný ho nalákat na nějakou after party, ale když dorazí tak to umí pěkně rozjet.

ObrazekObrazekObrazekK'oty hrající s číslem 87
absolvent FTVS UK i když s odřenýma a plastikou upravenýma ušima, se stal v letošním ročníku Vebřoun Cupu 2007 nejlepším střelcem ovšem s notnou pomocí všech spoluhráčů. Dlouho trvalo než přišel na to, že nohama mu to jde líp než rukama jakožto bývalý hráč házené (HC Dukla Praha, člen reprezentace) teď konečně s Černým baletem začíná sbírat trofeje!

ObrazekObrazekObrazekMÁRAdona hrající s číslem 0
při oslavách získání letošního Vebřoun Cupu začal mluvit aj po slovensky. Legendárním je pak jeho nocleh po loňském Vebřoun Cupu v předcíňce o rozměrech 1x1,5m. Jako peřina mu posloužila Vebrooneyho mikina a jako polštář jeho vlastní peněženka. Druhý den se cítil lehce rozlámaný .

ObrazekObrazekObrazek

Kossi hrající s číslem 28

je novou posilou ČB, pochází z Děčínské fotbalové líhně a určitě se můžeme těšit na parádičky, které předvede. Pověstné jsou jeho lukostřelecké oslavy gólů. Rád se myje Jarem a při tom pije Hruškovici s kolou.

ObrazekObrazekObrazekŠTrosický hrající s číslem 46

se také přidává k ČB v roce 2009. Jeho hráčské schopnosti jsou zatím opředeny tajemstvím, ale na Vebřoun Cupu jistě ukáže co v něm je a překvapí nejen sebe, ale i ostatní. Mezi jeho poslední kousky patří historka " Hledám svůj mobil ". Jeho koníčkem je četba francouzkých básní a sledování polských tv seriálů.

ObrazekObrazekObrazekFANOUŠek hrající s číslem 73

se stává právoplatným členem ČB v den svých 36. narozenin. Doposud zastával funkci jediného člena Fanclubu ČB, ale jistě nám předvede něco ze svých specialit a soupeři se můžou jen třást. Je znám také jako Otec od rodiny a je vášnivým rybářem. S rybařením prý začínal na Orlické přehradě, kde nachytal spoustu větších i menších rybek. Každopádně se proslýchá, že mezi jeho největší úlovky patří štika.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vebřouň cup 2010

(Kossi, 5. 5. 2010 12:56)

Zdravím všechny.
Vebřouň cup 2010 je za dveřmi a je potřeba se na to připravit. Mluvil jsem s Vebrosem a prý by mohl být nějaký trénink. Dejte mi vědět. Jsem na mobilu 602396627. Tak zatím se mějte!!!

čumkarta

(kossi, 20. 5. 2009 20:24)

No čumkarta s komentářem dobrá... kde si posbíral ty fotky? Ty si nepamatuji

pepe

(k´oty, 3. 12. 2007 14:08)

mam jiny favority... :-))
myslim, ze po vikendu zas pribudou nejaky parady..

K'otymu

(Pepinho, 2. 10. 2007 10:28)

Mě osobně se teda nejvíc líbí foto č.3.